У Києві чиновник держпідприємства «погорів» на хабарі

Кримінал 14:00, 29.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Посадовець одного з держпідприємств Києва організував злочинну схему.

Про це інформує пресслужба поліції.

Слідство встановило, що чоловік вирішив здавати в оренду приміщення, які належать державі. Він вирішив взяти у керівника приватної фірми 10 тисяч гривень орендної плати.

Під час отримання коштів підозрюваного затримали. Скільки часу чиновник заробляв таким чином невідомо. Під час обшуку в нього виявили кошти, а також договори про суборенду.

Проти посадовця відкрили кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди у великих розмірах. За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагору