У Києві чоловік вчора побив собаку за те, що той «сходив на газон», він заплатить штраф

Кримінал, Тварини 08:21, 26.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Крім того, за рішенням суду, собаку може бути вилучено.

 

Вчора мужик, прогулюючись з собакою на території ЖК у Дніпровському районі, декілька раз вдарив домашнього улюбленця.

 

Чоловік, який став свідком інциденту, зробив тому зауваження та засняв це на телефон.

Поліція розшукала нападника – ним виявився 43-річний місцевий мешканець. Копам сказав, що побив собаку «у виховних цілях».

 

 

Нагору