У Києві чоловік вчора побив собаку за те, що той «сходив на газон», він заплатить штраф
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Крім того, за рішенням суду, собаку може бути вилучено.
Вчора мужик, прогулюючись з собакою на території ЖК у Дніпровському районі, декілька раз вдарив домашнього улюбленця.
Чоловік, який став свідком інциденту, зробив тому зауваження та засняв це на телефон.

Поліція розшукала нападника – ним виявився 43-річний місцевий мешканець. Копам сказав, що побив собаку «у виховних цілях».