У Києві чоловік стрибнув на рейки і лишився живим
Поліція 09:14, 12.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві ввечері 11 жовтня тимчасово зупинили рух поїздів метро через падіння пасажира під поїзд на станції метро “Арсенальна”. Чоловік не постраждав.
У соцмережах очевидці опублікували відео порятунку чоловіка, який упав на рейки метро .
На кадрах видно, як чоловікові, що впав на рейки, машиніст кричить: “Ти живий?! Вилазь…”.
Чоловік вилазить з-під вагона і самостійно забирається всередину вагона.
Машиніст поїзда просить пасажирів метро потримати потерпілого до приїзду поліції
У поліції виданню повідомили, що за попередньою інформацією, чоловік стрибнув під поїзд метро сам.