У Києві чоловік провалився під лід і загинув
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 січня, близько 9 години ранку, рятувальники кинулись на пошуки людини, яка зі слів очевидців, провалилась під кригу. Нещасний випадокстався у затоці на вул. Прирічна 37, що в Оболонському районі столиці.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Надзвичайникам довелося проломати кригу на відстані 80 м від берега і за допомогою водолазно-рятувального спорядження обстежилти 100 кв. м дна затоки.
Тіло чоловіка виявили на глибині 11 метрів та за допомогою рятувального човна доправили до берегу. Наразі очікується слідчо-оперативна група для встановлення обставин та причин трагічного випадку.