У Києві чоловік отримав 10 років за зґвалтування 14-річної доньки
Кримінал 14:00, 12.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Дарницької окружної прокуратури суд визнав киянина винним у зґвалтуванні неповнолітньої доньки (ч. 3 ст. 152 КК України).
Колегією суддів Дарницького районного суду міста Києва його засуджено до 10 років позбавлення волі.
Прокурори довели, що киянин у жовтні 2021 року запросив 14-річну доньку до себе у вихідний, оскільки з родиною не мешкав.
Під час перегляду кінофільму, погрожуючи дитині, він вчинив зґвалтування. Дівчинка повідомила про все, що трапилось, матері.