У Києві чоловік напав на бригаду «швидкої», що прибула для надання йому медичної допомоги — йому повідомили про підозру
Кримінал 19:52, 26.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
29-річний киянин в стані алкогольного сп’яніння лежав біля під’їзду одного з житлових будинків на провулку Татарському, що у Шевченківському районі столиці.
Перехожа викликала йому швидку допомогу, втім, замість подяки, чоловік вчинив напад на жінку-парамедика, вдаривши їй кулаком у стегно й живіт, після чого втік.
