У Києві через дощ з мокрим снігом дороги обробляють протиожеледними засобами

Общество 21:38, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці пройшов дощ із мокрим снігом, що зумовило виїзд на дороги спецтехніки КК «Київавтодор».

Комунальники проводять обробку покриття, аби запобігти утворенню ожеледиці вночі та зранку.

Про це повідомили в прес-службі корпорації.

За прогнозами синоптиків, завтра, 18 березня, вдень у Києві місцями очікується невеликий мокрий сніг. Вночі та вранці прогнозується зниження температури повітря до -4°C, що підвищує ризик утворення ожеледиці.

Для забезпечення безпечного руху дорожники наразі зосереджені на обробці спусків, підйомів, ділянок з бруківки, а також мостів та шляхопроводів.

На вулицях міста працюють 84 одиниці спеціальної техніки. У Київавтодорі запевнили, що у разі значного погіршення погодних умов кількість задіяної техніки буде оперативно збільшено.

Київавтодор закликає водіїв та пішоходів бути максимально уважними та обережними під час руху вулицями та дорогами столиці у зв’язку зі складними погодними умовами.

«Вечірній Київ» писав про те, що у Києві сьогодні, 17 березня, буде рвучкий вітер і мокрий сніг.

Нагору