У Києві будують кафе на трансформаторній підстанції + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Мешканці обурені, оскільки вважають, що альтанку незаконно приватизували.

Кафе вирішили збудувати в альтанці, що стоїть між будинками Героїв Сталінграда, 43-В і 43-Г на трансформаторній підстанції – мешканці влаштовували акції протесту. Тепер зявились нові деталі історії – альтанка нібито приватизована. Про це місцеві повідомляють в Facebook-спільноті. Також у власника відсутній дозвіл на будівництво – у підрозділах КМДА такого не видавали.

Знайшовши чорних нотаріусів та оформивши через них право власності на альтанку, вказавши в документах навіть хибну адресу конструкції, кмітливі бізнесмени почали будувати кафе, – йдеться в дописі.

Проте як з’ясувалося, дозвіл на будівництво місто не видавало, йдеться в сюжеті програми “Вікна-новини”.

Чоловік, який називає себе власником, розповів, що купив цю ділянку кілька місяців тому в жінки, яка нібито інвестувала в будівництво трансформаторного даху у 2001 році.

Чоловік додав, що раніше там мешкали лише безхатьки, проте він планує зробити не лише бізнес, але й облаштувати територію для приємного відпочинку.

Документи всі перевірені та легальні, – розповів власник.

Проте у КП “Київводфонд”, яке числиться балансоутримувачем території, зазначили, що припинятимуть роботи на даній локації, оскільки не визнають жодних документів та дозволів на будівництво.

Наразі мешканці вже написали заяву до поліції за фактом підробки документів.

Тим часом, власник альтанки уже почав будівельні роботи – мешканці зняли відео, на якому їм хамлять працівники. Після скандалу власник закрив альтанку на колодку, хоча в Київводфонді говорять, що не мав йього робити.

Джерело: kyiv.media

Нагору