У Києві автомобілісти можуть тимчасово паркувати автівки безоплатно

Суспільство 13:03, 4.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві тимчасово не стягуватиметься оплата за паркування на муніципальних майданчиках. Причина – проблеми з оплатою паркування. Як довго це триватиме – невідомо.
Про це повідомили в Київській міській держадміністрації.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.
У КМДА повідомили, що оплату паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс» тимчасово призупинено до завершення юридичних процедур, пов’язаних із оновленням договорів.
Про поновлення оплати за паркування мешканцям столиці повідомлять заздалегідь. Наразі інспектори з паркування тимчасово не штрафуватимуть водіїв за несплату.
В адміністрації при цьому закликали водіїв паркуватися відповідно до правил дорожнього руху, у спеціально відведених для цього місцях.

Як ми писали раніше, у столиці за день евакуюють близько 250-350 автомобілів. Так, за січень та лютий 2023 року Інспекція з паркування винесла 34 193 постанови, а також евакуювала 17 407 транспортних засобів, що забезпечило понад 12,9 мільйонів гривень надходжень до столичного бюджету.
Також розповідали про те, що ШЕУ Голосіївського району Києва збирається оновити дорожню розмітку вулично-шляхової мережі Голосіївського району до кінця року. Планується на це витратити 1,4 млн гривень.
Джерело: 44.ua

Нагору