У Києві авто протаранило зупинку: є постраждалі
Поділитися в
Копіювати посилання
В середу, 25 жовтня, в Києві на вулиці Велика Васильківська водій автомобіля «Тойота Авенсіс» не впорався з керуванням, авто злетіло із проїжджої частини та врізалося у зупинковий комплекс. Є постраждалі.
Попередньо встановлено, що 27-річний водій автомобіля «Тойота Авенсіс» рухаючись по проїжджій частині, не впорався з керуванням та виїхав на тротуар. У результаті здійснив наїзд на двох пішоходів, які стояли на зупинці громадського транспорту. Потерпілі отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, наразі медики надають їм необхідну допомогу.
Водій пройшов перевірку на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, результат якого показав, що керманич був тверезий.
Поліція встановлює всі обставини і механізм вчинення автопригоди.