У Києві аварійні відключення світла: коли відновлять електропостачання
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварійні відключення електроенергії охопили сьогодні зранку, у понеділок, 22 червня, жителів Дніпровського та Дарницького районів Києва, а також спричинили збої у роботі столичного транспорту.
Через відсутність світла тимчасово зупинявся київський фунікулер, який відновив роботу об 12:30. Також перебої з напругою у контактній мережі призвели до зупинки тролейбусів, що курсували по проспекту Миру.
Компанія ДТЕК підтвердила факт аварії та повідомила про активні роботи з відновлення електропостачання у зазначених районах.
За прогнозами енергетиків, світло в оселях киян має з’явитися до 16:00.