У Києві аферисти заволоділи квартирою померлої киянки

Кримінал 17:22, 14.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У столиці на лаві підсудних опиниться громадянин, який незаконно заволодів квартирою померлої киянки та намагався її продати.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури Києва до суду направлено обвинувальний акт щодо 40-річного жителя міста Біла Церква, який незаконно заволодів квартирою померлої жінки та збирався продати її сумлінному покупцеві за 1,2 млн гривень.

Згідно з матеріалами звинувачення, група осіб, матеріали щодо яких виділено в окреме провадження, залучили до злочинної схеми обвинуваченого з метою незаконного заволодіння квартирою померлої у 2016 році киянки. Квартира розташовувалася в районі станції метро “Арсенальна”. Встановлено, що зловмисники, використовуючи документи обвинуваченого, виготовили підроблений договір дарування, за яким власниця квартири нібито подарувала йому квартиру ще 2009 року. Використовуючи договір дарування, учасники підозрюваного зареєстрували за ним право власності на квартиру в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, витяг з якого передали йому для подальшого продажу квартири.

У ході реалізації оперативної інформації у приміщенні приватного нотаріуса правоохоронцям вдалося затримати підозрюваного на місці злочину і таким чином попередити незаконний продаж зазначеної квартири сумлінному покупцю.

Нагору