У Києві 70% тепломереж перебувають в аварійному стані, — Вітренко
ЖКГ 15:03, 24.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві 70% тепломереж знаходяться в аварійному стані. У більшості з них вже минув строк експлуатації.
Про це заявив депутат Київської міської ради Андрій Вітренко в ефірі телемарафону “Єдині новини”.