У КМДА вирішили, що буде на місці пам’ятника Леніну у Києві

Місто 11:07, 21.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про те, що буде на місці колишнього пам’ятника радянському вождеві Володимиру Леніну, якого знесли під час Революції Гідності.

Про це стало відомо із рішення депутатів на сесії Київради, яка відбулася 17 лютого. Відомо, що депутати ухвалили рішення про передачу постаменту від зруйнованого пам’ятника Леніну до комунальної власності. необхідність виникла з метою подальшого демонтажу та можливої споруди на цьому місці пам’ятника місцевого значення.

Пам’ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка було демонтовано наприкінці 2013 року під час Майдану. Нагадаємо, що нещодавно депутати Київської міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиці Московської, яка розташована в Солом’янському та Голосіївському районах столиці. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації. Відомо, що вулиця Московська тепер носитиме ім’я Григорія Гуляницького. Він був відомим українським військовим та державним діячем часів Гетьманщини, а також дипломатом та учасником воєн часів Руїни. Також депутати перейменували вулицю Павленка на честь Крістіни Сушко, яка була військовим медиком та лікарем шостої мережевої Стрілецької дивізії, а також поручником армії УНР.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору