У КМДА розповіли, коли розпочнеться ремонт Хрещатика

Будівництво, Місто 11:12, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

В українській столиці найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт Хрещатика У центральній частині української столиці найближчим часом розпочнуться роботи з капітального ремонту головної вулиці Хрещатика — у КМДА назвали дату початку та закінчення робіт. Про це стало відомо з матеріалу, який опублікувало видання ” Depo “.

У комунальній корпорації “Київавтодор” повідомили про те, що основні будівельні роботи на Хрещатику розпочнуться у березні 2022 року та будуть завершені до кінця 2022 року. Одночасно зазначається, що згідно з цим тендером у системі державних закупівель “Prozorro”, кінцевим терміном капітального ремонту Хрещатика значиться кінець 2023 року.

Нагадаємо, що на головній вулиці української столиці Хрещатику почало руйнуватися одна з історичних будівель – на фасаді почали відпадати елементи керамічного карнизу. На будівлі працювала пожежна вежа, рятувальники КМДА демонтували кілька елементів карніза, який почав обвалюватися. Цей будинок на Хрещатику, 27 був збудований у 1953 році і є пам’яткою архітектури з 1986 року. Останнім часом на Хрещатику все частіше помічають саморуйнування фасадів будівель 1950-х років, яке розпочалося ще до незалежності України.

Нагору