У кількох районах Києва встановили 120 спеціальних лавок із рекламними екранами

 Поділитися

Поділитися в

КМДА називає їх «інвестиційним проєктом», хоча досі незрозуміло, чи отримує місто прибуток від реклами.

Думки розділилися, адже дехто каже, що лавки викликають візуальний шум, втрату естетики та зменшення функціональності — частину сидіння займає реклама.

Спочатку їх встановили поруч з ВДНГ у Голосіївському районі. Тепер близько 20 таких рекламних носіїв зʼявились на Контрактовій площі.
У планах: Подільський, Шевченківський Солом’янський та Печерський райони.

А що ви думаєте про такі лавки з рекламою в місті? Діліться думками у коментарях!

Нагору