У кількох районах Києва встановили 120 спеціальних лавок із рекламними екранами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
КМДА називає їх «інвестиційним проєктом», хоча досі незрозуміло, чи отримує місто прибуток від реклами.
Думки розділилися, адже дехто каже, що лавки викликають візуальний шум, втрату естетики та зменшення функціональності — частину сидіння займає реклама.
Спочатку їх встановили поруч з ВДНГ у Голосіївському районі. Тепер близько 20 таких рекламних носіїв зʼявились на Контрактовій площі.
У планах: Подільський, Шевченківський Солом’янський та Печерський райони.
А що ви думаєте про такі лавки з рекламою в місті? Діліться думками у коментарях!