У Гостомель на Київщині прибула міністерка закордонних справ Франції, – ФОТО

Політика 12:32, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 27 вересня, у Гостомель Київської області прибула міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна.
Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Зазначається, що на зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та відбудову військового містечка.

У проєкт увійшло шість житлових будинків та школа.
Під час відбудови передбачається демонтаж бетонних конструкцій, після чого матеріали перероблять за підтримки компанії "Neo-Еco". Далі працюватимуть місцеві компанії, які займуться будівництвом, а саме споруджуватимуть екобудинки.

Окрім того, після пресконференції делегація відвідала аеропорт, де знаходиться знищена російськими окупантами легендарна «Мрія». Міністерка пообіцяла приїхати ще раз та відвідати відбудоване військове містечко в Гостомелі.

Також раніше ми повідомляли про те, що в Ірпінь на Київщину завітала делегація з Канади. Так, міністр освіти і раннього розвитку дитини провінції Нью-Брансвік Домінік Карді та виконавча директорка з ранньої грамотності Неурядової організації з розвитку грамотності Джулія Сміт побачили на власні очі руйнування, що завдали російські окупанти.
Крім того, писали, що до Києва прибув із візитом міністр оборони Естонії Ханно Певкур та передав військовим Збройних сил України мобільний госпіталь.
Джерело: 44.ua

Нагору