У Голосіївському районі 50 будинків залишилися без опалення через пошкодження тепломережі

Общество 12:01, 26.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зважаючи на погодні умови, роботи планують завершити в максимально стислі терміни — впродовж доби.

У Голосіївському районі Києва 50 житлових будинків тимчасово залишилися без опалення через пошкодження магістрального трубопроводу. Аварійні бригади «Київтеплоенерго» працюють над усуненням пошкодження, плануючи завершити роботи протягом доби, про це кажуть в КМДА.

Зазначається, що пошкодження магістральної тепломережі діаметром 450 мм сталось вранці на вулиці Василя Касіяна.

«Після усунення пошкодження подачу теплоносія до будівель буде відновлено, а управителі будинків забезпечать циркуляцію тепла внутрішньобудинковими системами опалення», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що цьогоріч місто спрямує понад 400 мільйонів гривень на заміну зношених тепломереж. Комунальники замінюватимуть найбільш аварійні та зношені ділянки теплових мереж.

Нагору