У Дніпровському районі висадили 30 сосен
Благоустрій 10:39, 23.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нові дерева з’явилися у парку по вулиці Гетьмана Павла Полуботка.
Тепер простір став ще комфортнішим для відпочинку.
