У Дніпровському районі розгорнули штаб для допомоги постраждалим від атаки
Війна 10:23, 25.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Дніпровському районі розгорнули штаб для допомоги постраждалим від ворожої атаки 25 листопада. Про це повідомляє КМДА.
Штаб діє в школі № 182 (бульв. Ігоря Шамо, 17).
У Штабі жителі зможуть отримати:
- роз’яснення щодо оформлення допомоги;
- психологічну та юридичну підтримку;
- допомогу з оформленням заяви на матеріальну допомогу.
Телефони для довідок і консультацій: 0442926116, 0443665151, 0672248176.