У Дмитрівці на Київщині відкрили модульне містечко

Суспільство 18:58, 26.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області відкрили чергове модульне містечко для тимчасового проживання тих, хто лишився власних осель внаслідок російської військової агресії. Цього разу в Дмитрівці, повідомили в КОВА.
Воно складається із 3 секцій. Кожна секція має 21 кімнату для проживання, санвузол, кухню, їдальню, дитячу кімнату та кімнату-сушарку для одягу.
Також тимчасове житло обладнане необхідною технікою, меблями, посудом, речами першої необхідності. Поруч встановлений потужний генератор на 220 кВт, що стане альтернативним джерелом електроенергії.
Загалом містечко розраховане на одночасне розміщення 252 людей. Наразі в двох секціях вже проживає 41 сім’я — це 115 осіб. Третя секція повністю готова до заселення нових мешканців.
Зазначається, що це вже 16 модульне містечко, встановлене в Київській області за сприяння Польського уряду та підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

До цього модульні містечка для тимчасового проживання людей були встановлені та функціонують і зараз в Ірпені, Бучі, Кухарях, Василькові, Іванкові, Макарові та інших населених пунктах пристоличного регіону.
Раніше ми розповідали, що на Київщині отримали нові квартири понад 30 родин, які втратили житло
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору