У Дарницькому районі відкрили ще 2 Класи безпеки + ФОТО

Діти, ДСНС 14:08, 19.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники та поліцейські провели для дітей перший урок з основ безпеки життєдіяльності у новостворених класах.

Обрані кабінети розділено на тематичні безпекові зони зі всіма необхідними матеріалами та макетами, аби діти черпали нові знання цікаво та пізнавально.

Діти залишись у захваті від зустрічі з працівниками оперативних служб та повідомили, що з радістю чекатимуть нових уроків у Класах безпеки.

Зазначимо, що у Дарницькому районі столиці вже відкрито таких 6 класів, а загалом у м. Києві – 63 таких простори.

 

Нагору