«У Бучі відбувалось пекло!»: правоохоронці встановили понад 5 тисяч російських окупантів, які вчинили злочини у Київській області

Кримінал 14:27, 14.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Українським правоохоронцям, в тому числі й поліціянтам Київської області, вдалося встановити особи 5 тисяч солдат армії рф, які знаходились на Київщині та чинили в регіоні злочини.
Про звірства та воєнні злочини російських окупантів в Бучі розповів керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь, щоб не пропустити важливі події Києва, регіону та України і завжди бути в курсі.
За його словами, правоохоронцям відомі їхні прізвища та посади, а по деяких військових рф були встановлені навіть члени їхніх сімей і місця їхнього проживання на території рф.
Керівник поліції Київщини підтвердив також, що деяких з цих військових рф було перекинуто на інші ділянки фронту, де вони і загинули.
Зокрема, за його інформацією, війська рф були перекинуті з Київської області на підкріплення росіян до Харківської області, які на той момент були окуповані.

Сподіваюся, що більшість з них там загинуло, а хто не загинув – то загине у найближчі дні. А якщо не загине – то я сподіваюся, що МКС і українське правосуддя обов’язково притягнуть їх до відповідальності, – зазначив Нєбитов.

Відповідаючи на питання ведучого, як наразі йде збір доказів воєнних злочинів армії рф у Бучі, він зазначив, що більшість з цих кримінальних проваджень уже розслідують слідчі СБУ, але деякі кейси має і Нацполіція України.

Наразі це уже (знаходиться – ред.) на стадії проведення слідчих дій, а саме – відтворення обстановки і обставин подій із свідками, це і проведення упізнань. І, природно, раніше були призначені, і наразі очікуємо результатів експертиз, – пояснив головний поліцейський Київщини.

Раніше ми писали, що в багатостраждальній Бучі під час відпрацювання правоохоронці знайшли останки двох спалених мирних людей. Їхні кістки виявили в одному із гаражних боксів.
Крім того, розповідали про те, що на Київщині, в селищі Мощун правоохоронці виявили останки людини, яку вбили російські агресори. Так, на земельній ділянці неподалік лісу поліцейські знайшли присипаний землею череп.
Джерело: 44.ua

Нагору