У Бучі демонтували ЖК, який був зруйнований під час окупації, – ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 16:07, 25.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Київщині триває демонтаж зруйнованих внаслідок бойових дій будинків. Так, нещодавно знесли будинок житлового комплексу «Нова Буча». Експертна комісія визнала будівлю непридатною для експлуатації. Тому тут вже демонтували дві секції.
Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Побував на одному з таких об’єктів. Це будинок житлового комплексу "Нова Буча". Експертна комісія визнала будівлю непридатною для експлуатації. Тому тут вже демонтували дві секції. Триває прибирання територій від будівельного сміття, – йдеться в повідомленні.

Наразі мешканцям запропонували тимчасове житло. У майбутньому вони зможуть переселитись у нові квартири.Сьогодні в області тривають як оперативні, так і капітальні ремонти житлової та критичної інфраструктури.

Про демонтаж розповів і Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Що важливо, ми переходимо від поточних ремонтів до капітальних робіт. У наших планах — максимально швидко допомогти кожному, хто постраждав від дій окупантів. Тож більшість робіт з розбору завалів розраховуємо виконати в найближчі тижні, — зазначив Анатолій Федорук.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua" та читайте, щоб завжди бути в курсі всіх подій Києва, області та України.
Користувачі Facebook у коментарях пишуть, що під час падіння будинок зачепив огородження, водопровід та ліхтарі.

Але все це обіцяють відновити.
Також ми повідомляли, що на Київщині розпочинаються ремонтні роботи з відновлення підірваної раніше дамби в районі села Демидів Київської області. Військові підірвали дамбу в Козаровичах, щоб зупинити наступ окупантів на столицю.
Окрім того, розповідали, що в Київській області продовжують відновлювати пошкоджені внаслідок бойових дій об’єкти інфраструктури. Серед них – приміщення Держпродспоживслужби.
Джерело: 44.ua

Нагору