У Броварах невідомі викрали висаджені дерева

Кримінал 19:44, 18.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Неприємний інцидент стався на вулиці Грушевського в Броварах. Наприкінці квітня працівники КП «Бровари-Благоустрій» висадили там 20 дерев декоративної сливи сорту «Пісарді».

Однак сьогодні вранці комунальники виявили, що частину зелених насаджень викопано та вивезено. З 20 дерев залишилося лише 14. Інцидент має ознаки вандалізму.

Про подію вже повідомлено поліцію. Міський голова Ігор Сапожко висловив надію, що винних буде знайдено та притягнуто до відповідальності.

Нагору