У Боярці автобус збив жінку на переході
ДТП 20:07, 21.04.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті Боярка, що на Київщині, 48-річний водій громадського транспорту наїхав на жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. У результаті потерпіла отримала перелом стегна та плеча. Нині жінка під наглядом лікарів.