У Білій Церкві «замінували» міську раду
Кримінал 09:18, 30.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 листопада до правоохоронців надійшло анонімне повідомлення про можливу небезпеку приміщення місцевого органу влади у Білій Церкві. Про це повідомили в поліції Київщини.
Наразі на місці працюють вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські та співробітники ДСНС, які фіксують та перевіряють таку інформацію.
«Правоохоронці Київщини звертаються о громадян дотримуватись інструкцій силовиків та екстрених служб заради безпеки», — зазначили в поліції Київщини.