У березні на Київщині в ДТП загинула 21 людина

Общество 11:59, 9.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ще 200 людей отримали ушкодження.

Патрульна поліція оприлюднила статистику дорожньо-транспортних пригод з потерпілими на автодорогах Київщини.

Протягом березня 2025 року на території Київської області поліцейські зареєстрували 160 ДТП з потерпілими, у яких 200 людей отримали ушкодження, а 21 — загинули.

Основними причинами автопригод за цей період є:

  • Порушення швидкості руху.
  • Порушення правил маневрування.
  • Порушення правил проїзду нерегульованих перехресть та пішохідних переходів.

Патрульні наголошують: дотримання правил дорожнього руху, пильність і взаємоповага на дорозі — це те, що може зберегти життя.

Нагадаємо, наприкінці березня навколо Києва запрацювали нові комплекси автофіксації порушень правил дорожнього руху.

Нагору