У багатоповерхівці на Троєщині запрацювало оновлене укриття, стіни якого прикрашає Самчиківський розпис
Поділитися в
Копіювати посилання
На прохання деснянців на 2023 рік у бюджеті Києва було передбачено кошти на ремонт укриття на вулиці Бальзака, 4.
І ось роботи завершено: в трьох приміщеннях під кожним під’їздом зробили капітальний ремонт, провели вентиляцію, воду, облаштували санвузли, поставили лави та сповивальний столик для комфорту матусь з малечею, а також передбачили запас питної води та колективну аптечку.
Двері укриття обладнано електронними приладами, що автоматично відкривають замок під час сповіщення про тривогу.
Ганна Старостенко подякувала усім, хто долучився, до створення цього простору безпеки, а особливо художниці Ользі Машевській, котра прикрасила стіни укриття Самчиківським розписом.
