У 2026 році відкриють щонайменше одну станцію метро на Виноградарі

Будівництво 13:59, 12.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що наступного року столиця планує відкрити мінімум одну нову станцію Сирецько-Печерської лінії метро в напрямку житлового масиву Виноградар.

За його словами, будівництво триває за графіком, а фінансування робіт забезпечено до кінця 2025 року.

Проєкт реалізує компанія «Автострада», з якою укладено контракт на суму майже 14 млрд грн. Після відкриття першої станції продовжиться робота над подальшим розширенням лінії у бік Виноградаря.

Нагору