Цього тижня столичні комунальники демонтують незаконну рекламу на трьох локаціях

 Поділитися

Поділитися в

В Управлінні з питань реклами КМДА зазначають, що конструкції приберуть на вулиці Зодчих, проспекті Берестейському та Володимира Івасюка.

Столична влада також закликає киян дотримуватись порядку розміщення рекламних конструкцій.

Нагору