Цього тижня Майдан Незалежності звільняють від незаконної реклами

Общество 16:40, 2.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Комунальники нині обрали собі девіз: «Київ — не рекламний полігон, а простір для комфортного життя» й проводять демонтажі по всіх районах.

До 4 квітня бригада КП «Київреклама» проводитиме масштабні роботи з демонтажу рекламних конструкцій, що встановлені з порушенням правил. У списку — 178 об’єктів у Голосіївському на Шевченківському районах, зокрема на Голосіївській площі та Майдані Незалежності. Тож днями кияни побачать головну площу столиці вільною від «естетичного шуму».

Зноситимуть

• Спеціальні рекламні конструкції з фасадів будинків

• Вивіски

• Банери, панно з фасадів будинків

• Відеоекрани з фасадів будинків

• Електронне табло, «рядок, що біжить»

• Конструкції на елементах огородження (банери, панно та інші)

• Конструкції у підземних переходах та тунелях

Незаконні рекламні конструкції не лише псують зовнішній вигляд міста, а й можуть бути небезпечними для киян.

У лютому з вулиць столиці прибрали 1823 незаконно встановлені рекламоносії. У березні в центрі столиці демонтували майже тисячу незаконних рекламних конструкцій. Особливу увагу приділили площі Українських Героїв та прилеглим вулицям. На самій площі Українських Героїв демонтували понад 215 конструкцій, зокрема 36 — у підземному переході.

Нагору