ТРЦ Ocean Plaza у Києві відновлює роботу з 11 серпня

Суспільство 18:19, 5.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Торговельно-розважальний центр Ocean Plaza відновлює роботу з 11 серпня. Раніше його закрили повністю та планували націоналізувати через російських співвласників.
Про це пише Forbes із посиланням на повідомлення ТРЦ до орендарів.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити всі важливі та актуальні новини.

Просимо здійснити підготовку приміщень до вищезазначеної дати, – йдеться в листі.

Про порядок проведення робіт та ввезення чи вивезення товару орендарів повідомлять додатково.
Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення Ocean Plaza призупинив роботу, а 25 липня пресслужба компанії "Ашан", супермаркет якої продовжував працювати в ТРЦ, зазначив що адміністрація торговельного центру оголосила про припинення роботи торгового центру.
ЗМІ припускали, що торговельно-розважальний центр закрився через бажання уникнути націоналізації, оскільки вважається, що контрольний пакет акцій належить структурам, які близькі до російського олігарха Аркадія Ротенберга, наближеного до путіна. Відомо, що українська влада дійсно мала у планах націоналізувати Ocean Plaza, наразі в Офісі президента вирішують, як саме це зробити.
Нагадаємо, ми раніше повідомляли про те, що в Києві припинив свою роботу торгово-розважальний центр Ocean Plaza.
Також розповідали, що Верховний Cуд заборонив будувати торгово-розважальний центр на Поштовій площі в Києві. Він погодився з позицією судів попередніх інстанцій про те, що є законні підстави для того, аби визнати будівництво протиправним.
Джерело: 44.ua

Нагору