ТРЦ “Ocean Plaza” оголосив про відновлення роботи в жовтні

Суспільство 17:09, 14.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

ТРЦ "Ocean Plaza" планує відновити роботу вже в жовтні.
Про це повідомили на сторінці закладу в Facebook.
Відкриття ТРЦ стало можливим після низки судових рішень. Як розповіли в адміністрації, суд скасував арешт частки в 33,35% ТОВ "ІС "Либідь", і його учасника – ТОВ "АВАНГАРД-ВІЛАРТІ", що належать громадянину України Василю Хмельницькому.
Також було скасовано арешт нерухомого майна, серед якого будівлі ТРЦ Ocean Plaza, та рахунків товариства.
Всі кошти від оренди та використання ТРЦ Ocean Plaza знаходяться на рахунках в Україні, їхнє виведення за кордон неможливе.

Таким чином, керуюча компанія та всі орендарі ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА" нарешті знову отримали гарантовану законом можливість користуватися приміщеннями ТРЦ та відновити свою законну господарську діяльність, повернути своїм працівникам робочі місця та дохід – їх сім’ям, працювати задля громадян України та нашої держави та України в цілому, задля підтримки та відновлення її економіки, – йдеться в повідомленні.

В ТРЦ наголосили, що загалом після відкриття робочими місцями будуть забезпечені близько 3000 співробітників разом з працівниками орендарів, керуючої компанії і підрядних організацій.
Нагадаємо, один із найбільших ТРЦ столиці "Ocean Plaza" призупинив роботу після 24 лютого.
Більшість видань пов’язували його закриття з російським бізнесменом та другом російського президента путіна – Аркадієм Ротенбергом, якому належав контрольний пакет акцій.
Вас може зацікавити: Верховний Суд заборонив будувати ТРЦ на Поштовій площі в Києві
Слідкуйте за оперативними новинами на нашому Telegram-каналі. Тільки перевірена інформація
Джерело: 44.ua

Нагору