Треба потерпіти: в ДСНС продовжуватимуть тестувати систему інформування про надзвичайні ситуації

Суспільство 19:01, 21.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

В ДСНС просять українців трохи потерпіти через тестування системи інформування.
Тестування буде продовжене через значну кількість обладнання, що має бути налаштовано в мережах операторів мобільного зв’язку у взаємодії з вендорами обладнання й виробниками телефонів.

Ваше терпіння допомагає якнайшвидше налаштувати систему так, щоб уже скоро її можна було запустити в робочому варіанті і чули ми її тільки в разі реальної загрози й лише в регіоні, де ця загроза прогнозується або стається, – зазначили в ДСНС.

Рятувальники розповіли, що за два тижні тестування перевірили налаштування обладнання мереж операторів мобільного зв’язку для розсилки інформаційних повідомлень абонентам мобільного зв’язку із використанням технології Cell Broadcast, а також можливість отримання повідомлень на різних моделях мобільних телефонів, які використовуються абонентами операторів мобільного зв’язку в Україні.

Ми розділяємо здоровий гумор і зовсім не підтримуємо ситуації, коли громадськість агітують навмисне вимикати сповіщення задля збирання вподобайок у соціальних мережах. Пам’ятайте: попереджений = захищений! – підкреслили у службі.

Раніше ми розповідали, що у Києві встановлять генератори та мобільні пункти обігріву.
Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору