Торговий центр буде на станції “Академмістечко” — Кличко підписав розпорядження
Поділитися в
Копіювати посилання
Виходи з метро під ТРЦ реконструює ТОВ “Гротто”, бенефіціаром якого донедавна значився нардеп з ОПЗЖ Вадим Столар.
Ділянка знаходиться у комунальній власності, минулого року Київрада продовжила ТОВ оренду на п’ять років.
ГО Пасажири Києва зауважили на деяких деталях:
🔹відповідно до розпорядження реконструкція входу буде відбуватись без зміни геометричних параметрів, а отже без додаткових заходів безбар’єрності (наприклад, ліфтів).
🔹Ділянка повністю оточує вихід з підземного переходу, а отже вихід з буде не одразу на вулицю, а через торгівельний центр.
🔹Розпорядження КМДА №54 від 15.09.2025 року підписав не Тимур Ткаченко, а Віталій Кличко.