Тонкий лід: на Київщині з крижаної пастки врятували чоловіка
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області чоловік провалився під лід. Про це повідомила ДСНС.
О 12:48 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшла інформація про те, що людина провалилася під лід в місті Українка.
На місце події виїхали рятувальники.
“За допомогою рятувального кола, мотузки та драбини вони оперативно витягли постраждалого з крижаної води та передали його медикам швидкої допомоги”, – розповіли у ДСНС.
Там вкотре звернулись до громадян бути дуже обережними в подібних ситуаціях і не ризикувати. Вихід на тонку кригу є надзвичайно небезпечним, наголосили в ДСНС.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві рятувальники дістали тіло чоловіка з крижаної води.
Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.
Джерело: 44.ua