Тарифи для киян цього року підвищувати не будуть
ЖКГ 12:04, 21.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
При цьому борг за опалення становить понад 6 млрд грн.
Віталій Кличко, міський голова міста Київ, запевнив мешканців столиці, що тариф на опалення в цьому сезоні не підвищуватимуть.
Про це він повідомив під час ефіру телеканалу “Київ”. Очільник міста заявив, що тариф не підвищуватимуть з огляду на складну ситуацію в країні.
Але я хочу звернутися до мешканців міста – ще існує велика заборгованість за тепло. Це понад 6 млрд грн. І сплата за послуги – це ваша підтримка життєдіяльності нашого міста, – сказав Кличко.