Табло з часом очікування транспорту запрацювали в Києві, але поки що не скрізь, – ФОТО

Суспільство 18:36, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві «Київпастранс» частково відновив роботу інформаційних табло із часом очікування транспорту. Зазначається, що вони не працювали з травня.
Про це повідомляють в громадській ініціативі «Пасажири Києва».
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви нічого не пропустили.
Табло вже працюють на Борщагівській лінії швидкісного трамваю та деяких зупинках тролейбусів.
Попри скарги киян в 15-51 підприємство «Київпастранс» не відновлювало роботу табло, посилаючись на міркування безпеки та розпорядження військової адміністрації Києва.
В той же час транспорт можна було відслідковувати в застосунках «Київ Цифровий», Easyway та в пошуку Google.

Ми вважаємо роботу таких інформаційних табло надзвичайно важливим елементом передбачуваності комунального громадського транспорту. Вони дають розуміння пасажирам скільки чекати тролейбус, трамвай чи автобус. Особливо критична робота табло у вечірні години, коли людина може доїхати останнім транспортом додому або зрозуміти, що транспорту не буде, і залишився тільки варіант таксі, – пояснюють активісти.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли про те, що комісія Київської міської ради підтримала проєкт рішення про встановлення конструкції цивільного захисту у межах зупинок наземного транспорту. Їх планують встановити з метою створення укриттів для пасажирів під час повітряної тривоги.
Крім того, писали, що в Києві все-таки можуть скасувати рішення щодо зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог.
Джерело: 44.ua

Нагору