Ситуація під контролем: у КМДА пояснили можливу евакуацію мешканців міста

Суспільство 19:14, 6.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Влада Києва заявила, що буде вимушена евакуювати населення у випадку повного блекауту. Чиновники розглядають усі можливі варіанти на випадок тотального блекауту, зокрема й евакуацію населення. Проте ситуація контрольована, і наразі немає причин говорити про надзвичайну ситуацію та евакуацію населення.
Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Києва Роман Ткачук.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!

Причин для розмов про евакуацію наразі немає. Так, ми напрацьовуємо різні плани, вчимо людей реагувати та бути готовими вже зараз. Це дуже важливий крок, щоб уникнути хаосу у процесах, які мають працювати на мінімізацію ризиків для населення. Для нас важливо уникати паніки та дезінформації, тому вкотре прошу ЗМІ не маніпулювати інформацією, – написав Ткачук.

Він підкреслив, що міська влада робить все, щоб мінімізувати для мешканців наслідки постійних атак Росії на об’єкти критичної інфраструктури. У кожному районі давно існують евакуаційні комісії на випадок різних надзвичайних ситуацій – від повені до аварій на об’єктах критичної інфраструктури.

Система готова до такого кроку, але це не означає, що ми зараз готуємося проводити евакуацію, – додав він.

Раніше ми повідомляли про те, що міська влада Києва розглядає можливість евакуації всіх трьох мільйонів жителів столиці у разі повного знеструмлення міста.
Крім того, писали, що в кожному районі Києва буде підготовлено у середньому по 100 пунктів обігріву. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.
Джерело: 44.ua

Нагору