Сили оборони знищили тисячу двісті окупантів за добу, також 11 танків і 37 артсистем

Общество 09:14, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

За час широкомасштабного вторгнення рф втратила в Україні понад 895 тисяч офіцерів та солдатів, — Генштаб ЗСУ.

Сили оброни продовжують завдавати втрат країні-терористці росії. За минулу добу відмінусували 1 210 окупантів і понад 200 одиниць озброєння та військової техніки загарбників.

Такі дані наводить Генштаб ЗСУ в фейсбук. А Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що лише з початку 2025-го року росія втратила понад 100 тисяч військових на українських фронтах.

«Дякую українським воїнам за професійну бойову роботу та стійкість! Сили оборони України продовжують знищувати ворога по всій лінії фронту», — написав Сирський.

Загальні бойові втрати росіян з 24.02.22 по 17.03.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 895 450 (+1 210) осіб,
  • танків — 10 344 (+19) од,
  • бойових броньованих машин — 21 489 (+11) од,
  • артилерійських систем — 24 598 (+37) од,
  • РСЗВ — 1 318 (+1) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 29 467 (+54) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 40 785 (+101) од,
  • спеціальної техніки — 3 778 (+1) од.

Читайте також:

«Росія за тиждень застосувала проти України понад 1020 дронів і майже 1360 КАБів, — Володимир Зеленський».

Нагору