Святкувань не буде: влада Києва відповіла, чи скасують комендантську годину на Новий рік, – ВІДЕО

Суспільство 13:17, 22.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Комендантську годину у Києві на Новий рік найімовірніше не відмінять. Крім того, міська влада розповіла, як у столиці проходитимуть новорічні свята.
Про це повідомив заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте!
У Міськраді повідомили, що у Києві не проходитиме жодних великих святкувань на Новий рік. Проте кияни матимуть змогу відчути атмосферу свята – на Новий рік та на Різдво включать гірлянду на ялинці на Софійській площі.

Швидше за все, режим комендантської години буде діяти і на Новий рік. Тому жодних великих святкувань в столиці Нового року та Різдва не буде. Привезти дитину до ялинки, подивитися, дотримуватися правил безпеки – так. Не буде підсвічуватися ялинка під час повітряної тривоги, – зазначив Бондаренко.

Раніше ми повідомляли про те, що кияни пропонують скасувати лише на один день, на новорічну ніч, дію комендантської години у місті. Інша пропозиція стосується переміщення по місту на свято. Так, громадськість вимагає дозволити населенню використовувати служби таксі і таким чином переміщатись по місту у Новий рік.
Окрім того, розповідали, що 19 грудня традиційно на Софійській площі у Києві засяяли вогні на головному новорічному дереві країни.
Джерело: 44.ua

Нагору