Священики УПЦ на Київщині та Рівненщині випускали фальсифікований алкоголь

Общество 16:37, 25.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Небезпечний для життя та здоров’я алкоголь продавали оптом та вроздріб, виробництво організували функціонери УПЦ.

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області викрили та припинили діяльність підпільного виробництва алкогольної продукції.

«Палені» вина випускало виробництво, організоване функціонерами УПЦ. З незаконного обігу вилучено майже 20 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю.

Детективи БЕБ провели 13 санкціонованих обшуків, на території Київської та Рівненської областей, за адресами розташування незаконного виробництва, у транспортних засобах та за місцем проживання фігурантів.

СБУ проводить оперативну роботу з виявлення всіх причетних до випуску фальсифікату.Великі партії підробного алкоголю виявили детективи БЕБ.

Виноградне вино виробляла груп осіб, а для незаконної діяльності фігуранти закупили необхідне обладнання, сировину та матеріали.

Продавали небезпечний для життя та здоров’я людей алкоголь роздрібними та оптовими партіями.

Підприємство організували функціонери УПЦ.Виробляли підробне вино великими партіями.

В результаті вилучено майже 20 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю, обладнання для розливу винної продукції, чорнові записи, комп’ютерну техніку, фінансово господарську документацію, флеш-носії тощо. Орієнтовна вартість підакцизної продукції становить 1,8 млн гривень.

Наразі триває досудове слідство, яке встановлює всіх причетних до випуску фальсифікату.

Раніше «Вечірній Київ» писав про те, що у Києві та області «накрили» підпільні цехи з виготовлення сурогатного алкоголю.

Нагору