Священикам УПЦ МП обмежили доступ до печер та храмів Києво-Печерської лаври, – ВІДЕО

Суспільство 17:29, 21.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Представники УПЦ Московського патріархату заявили, що Міністерство культури заборонило їм молитись у печерах Києво-Печерської лаври.
Про це повідомив митрополит УПЦ МП Ніжинський та Прилуцький Климент.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини Києва, Київської області та України, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.
Як зазначається, 20 березня 2023 року від керівництва національного заповідника "Києво-Печерська лавра" на адресу монастиря надійшов лист про те, що доступ до Ближніх та Дальніх печер музеєм припинено через роботу комісії, яка визначатиме рівень збереження культурних цінностей.
За словами священика УПЦ МП, також припинено доступ до Хрестовоздвиженського храму, Аннозачатівського храму та храму на честь Собору всіх преподобних Печерських.

Ми раніше повідомляли про те, що держава розпочне перевірку дотримання пам’яткоохоронного законодавства на території Києво-Печерської та Почаївської лаври, де останні роки відбувалось самовільне будівництво.
Крім того, розповідали, що 7 січня у Києво-Печерській Лаврі розпочалася різдвяна служба Блаженнішого митрополита Епіфанія. Це перше богослужіння, яке проводить ПЦУ на території Лаври.
Джерело: 44.ua

Нагору