Сусідські посиденьки закінчилися криміналом: у Києві сталося вбивство

Кримінал 11:07, 28.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Підозрюваного у злочині 43-річного чоловіка затримали.

У Дарницькому районі столиці у квартирі однієї з багатоповерхівок знайшли тіло 41-річного місцевого мешканця з ножовим пораненням. Про це повідомили у поліції Києва.

За даними слідства, його вбив 43-річний сусід, якого загиблий разом із жінкою запросили у гості.

Підозрюваний у вбивстві. Фото: поліція Києва

Під час застілля з алкоголем між чоловіками виник конфлікт. Під час суперечки зловмисник вдарив чоловіка кухонним ножем у груди. Від поранення 41-річний киянин загинув.

Підозрюваного у злочині затримали. Слідчі дії тривають.

Нагору