Судитимуть заступницю керівника столичного медзакладу, затриману за вимагання грошей з військового за підтвердження групи інвалідності
Поділитися в
Копіювати посилання
Голосіївською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт щодо жінки за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди від військового за сприяння у підтвердженні групи інвалідності (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, посадовиця вимагала у 38-річного військового гроші за продовження II групи інвалідності. Чоловік під час несення служби отримав понад 28 кульових поранень та вже мав групу інвалідності, однак прийшов час її підтверджувати. За це з нього хотіли отримати 5000 доларів США.
За ці гроші жінка мала видати направлення на проходження медогляду та вирішити питання з членами комісії щодо прийняття рішення про підтвердження інвалідності.
У разі відмови заплатити обвинувачена запевняла, що хвороб та поранень військовослужбовця буде не достатньо для отримання групи інвалідності. Після цього ветеран війни звернувся за допомогою до правоохоронних органів.
