Суд дозволив на Печерську в Києві будувати чергову висотку

Архітектура 10:00, 20.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Окружний адмінсуд Києва скасував низку обмежень для компанії “Сервіс-Центр”, яка шляхом реконструкції нежитлової будівлі у Військовому проїзді, 1/8 у Печерському районі збирається побудувати багатофункціональний комплекс.

Відповідне рішення суд ухвалив 4 жовтня, посилаючись на те, що в столиці не був затверджений план зонування території, тому немає підстав вважати, що об’єкт знаходиться в центральній планувальній зоні, і відповідно – немає підстави для обмеження по висоті на рівні не вище 27 м.

Також суд зазначив, що на момент видачі містобудів не були належним чином затверджені межі історичного ареалу, тому відсутні підстави вважати, що об’єкт знаходиться в його межах.

Але вже в січні 2021 року компанія отримала містобуди на реконструкцію будівлі під багатофункціональний комплекс. Як відомо, забудовники неодноразово вдаються до хитрощів і будують під виглядом багатофункціональних комплексів звичайні ЖК.

Згідно з даними порталу YouControl, керівником компанії є Ірина Амелькина, бенефіціарами – Ігор Кулешов і Віктор Маковенко. Розмір статутного капіталу – 700 тисяч гривень.

Джерело: nerukhomi.ua

Нагору