Страшна знахідка: біля трамвайної станції у Києві виявили тіло людини, – ФОТО

Кримінал 17:00, 28.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Подільському районі Києва виявили тіло чоловіка. Про це повідомила поліція.

Тіло загиблого із ножовим пораненням сьогодні, 28 лютого, виявили перехожі поблизу трамвайної станції “Пуща-Водицька-1”.

Вивчаються обставини злочинуВивчаються обставини злочину

“Наразі на місці працюють слідчо-оперативна група районного та головного управлінь поліції, співробітники карного розшуку та судово-медичний експерт”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Вони зазначили, що зараз намагаються затримати того, хто, ймовірно, причетний до вбивства.

Джерело: 44.ua

Нагору