Столичному бізнесу повідомили про можливе обмеження енергопостачання: кого це торкнеться

Бізнес 09:01, 18.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Через похолодання у столиці зросло споживання електроенергії і виник її дефіцит.

Тож в «Укренерго» вирішили застосувати контрольовані обмеження енергопостачання для промислових споживачів.

Як зазначається, графіки обмеження потужності можуть діяти 18 квітня до 22:00. Вони будуть введені рівномірно для бізнесу та промислових підприємств по всіх регіонах країни.

«Обсяг обмежень незначний. Обмеження не будуть застосовані для об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу», – уточнили енергетики.

У компанії пояснили, що необхідність обмеження енергопостачання – це наслідок масованих атак на українські електростанції з боку РФ.

Нагору