Столичні слідчі відправили на лаву підсудних псевдоадвокатку

Кримінал 11:03, 5.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

37-річна мешканка Київщини пропонувала через інтернет «адвокатські послуги». Насправді ж вона жодного відношення до адвокатури не мала.

Жінка взяла у двох чоловіків 70 000 грн – 50 000 за «розподіл майна після розлучення» і 20 000 за «оформлення земельної ділянки». Після отримання грошей просто зникла.

Правоохоронці встановили, що фігурантка вже мала кримінальні проблеми. Тепер їй загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагору